Komunikat Rady Radziców

ZE ŚRODKÓW RADY RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 ODBYŁY SIĘ TAKIE WYDARZENIA JAK:

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA (atrakcje i upominki)

KONCERTY PRO MUSICA

DZIEŃ CHŁOPAKA (upominki)

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA (wizyta Misia, atrakcje i upominki)

WARSZTATY O WODZIE

MIKOŁAJKI (wizyta Mikołaja i efów oraz prezenty na grupę)

PRZEDSTAWIENIE PT. OPOWIEŚĆ CHOINKOWA (przedstawienie zakończone wizytą Mikołaja oraz paczki świąteczne dla dzieci)

NAGRODY W KONKURSACH

BAŚŃ O TOLERANCJI (wyjazd autokarowy do Galaxy na spektakl teatralny koszt autokarów oraz bilety wstępu)

WYJAZD DO PLECIUGI (wyjazd autokarowy do Pleciugi na przedstawienie „Karmelek” koszt autokarów oraz bilety wstępu)

DZIEŃ KOBIET (upominki)

WIZYTA ILUZJONISTY, upominki na balach oraz zakończenie roku dla grupy odchodzącej.

Niestety z uwagi na COVID-19 nie odbyły się zaplanowane wydarzenia planowane na okres kwiecień-maj-czerwiec takie jak: wycieczka do Folwarku Podkowa z okazji Dnia Dziecka, kino na zajączka, wizyta w Ekoporcie oraz dwa z czterech koncertów Pro Musica.

Szczegółowe rozliczenie każdej z grup znajduje się na tablicy Rady Rodziców.

Środki, które nie zostały wykorzystane zostały przekazane skarbnikom poszczególnych grup i będą przypisane na rok przyszły.

Osoby, które od przyszłego roku nie będą uczęszczały do naszego przedszkola proszone są o kontakt ze skarbnikami swoich grup w celu odbioru należnej kwoty.

Opłata za Fundusz Kulturowy również zostanie przypisana na poczet przyszłego roku szkolnego.

II rata wynosiła 100 zł za okres marzec-kwiecień-maj-czerwiec zostanie potrącone 12,50 zł. za zajęcia marcowe,

reszta zostanie przypisana na przyszły rok szkolny.

Osoby, które nie będą w przyszłym roku uczęszczały do naszego przedszkola mogą odebrać należną kwotę u prowadzącej zajęcia (numer telefonu 513 044 986)

GRUPA KANGURKI  (grupa odchodząca) zwrot za Fundusz Kulturowy dla dzieci, które odchodzą z przedszkola do odbioru u wychowawcy grupy.

DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY ZDROWIA – RADA RODZICÓW