wyjscie-do-dps

„Odkrywcy” i „Kangurki” odwiedziły Seniorów z Dziennego Domu Pomocy Społecznej

14.11.2019r. to osobliwy dzień, dzień w którym swoje Święto mają zacni Seniorzy. Aby umilić im ten dzień, dzieci z grup: „Odkrywcy” i „Kangurki” odwiedziły Seniorów z Dziennego Domu Pomocy Społecznej  z przygotowanym programem artystycznym. W nim znalazły się nie tylko wiersze, ale również życzenia:

Dzisiaj wasze święto Seniorzy kochani

My, Wasze pociechy życzenia składamy.

Niech Wam sprzyja szczęście,

Niech Wam zdrowie służy.

I cieszcie się życiem Sto lat albo dłużej

i upominki (laurki  i „Jesienne makaty”).
Wszyscy razem śpiewaliśmy piosenki z lat ich młodości ( „SZŁA DZIEWECZKA DO LASECZKA”,”CZERWONE JABŁUSZKO”, „KONIK NA BIEGUNACH”itp.), czym zrobiliśmy im miłą niespodziankę.
Na ręce P.Pawelca Kierownika ośrodka przekazane zostały dary zebrane w naszym przedszkolu z przeznaczeniem na terapię zajęciową dla seniorów. P.Kierownik dziękuje serdecznie  wszystkim rodzicom, którzy uczestniczyli w Akcji Darczynnej, a dzieciom za pamięć i ciepłe słowa skierowane do jego podopiecznych i pracowników.