Pasowanie

Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 13 listopada 2019 r. był niezaprzeczalnie najważniejszym dniem w życiu dzieci z grupy „Krasnoludków”. Otóż był to dzień pierwszej ważnej uroczystości przedszkolnej – Pasowania na Przedszkolaka. Podczas uroczystości dzieci swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Zgromadzonym gościom zaprezentowały przygotowany na tę okazję program artystyczny. Odświętny strój, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani Renata Panfil- Tesarek – dyrektor przedszkola za pomocą zaczarowanego ołówka dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i upominek. Na koniec wszyscy zasiedli do przygotowanej przez rodziców uczty. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.