REKRUTACJA – listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Uczestniczące grupy:

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

 

  1. Basandowski Krzysztof Andrzej
  2. Bieniek Natan Krzysztof
  3. Borowski Aleksy Oskar
  4. Borskowicz Tymon
  5. Bułgajewska Laura
  6. Burchardt Kajetan
  7. Butrymowski Jakub Piotr
  8. Buturla Franciszek Tadeusz
  9. Chałupka Ewa
  10. Dajer Martyna
  11. Doncer Franciszek Bujak
  12. Drobniewska Michalina
  13. Dziarmaga Krzysztof
  14. Górak Milan
  15. Grabowski Dawid
  16. Gryko Dagmara
  17. Gwarek-Strzyżewski Maciej
  18. Huszcza Hanna
  19. Jakubowski Tadeusz
  20. Karpińska Maja
  21. Knuth Zuzanna
  22. Krajewska Iga
  23. Kunasz Dagmara
  24. Kurdziałek Natalia Maria
  25. Kwapis Antoni
  26. Nagórska Wiktoria
  27. Nowotniak Zuzanna
  28. Pietrkiewicz Mikołaj Miłosz
  29. Podbielski Mikołaj Mateusz
  30. Ptak Antoni
  31. Senejko Dominik
  32. Spórna Robert
  33. Żyduch Nataniel

 

 

LISTA KANDYDATÓW NIEZAKWALIFIKOWANYCH

  1. Adamiak Gabriel
  2. Bejnierowicz Nadia                                           
  3. Błażewicz Michał Paweł                                                                                       
  4. Dobroń Stanisław Kazimierz
  5. Ferlas Antoni Bolesław
  6. Gronowski Damian
  7. Grzybowska Jagoda
  8. Janicki Rafał
  9. Jurkojć Oskar
  10. Karpińska Agata
  11. Kasprzak Klara Małgorzata
  12. Kawa Kajetan
  13. Kępka Aleksandra
  14. Kowalska Jagoda
  15. Kulik Jakub
  16. Lachowczak Franciszek
  17. Lipnicki Michał
  18. Łangowska Pola Julia
  19. Mackiewicz Julia
  20. Mierzwiak Lena Barbara
  21. Nowak Alicja
  22. Nowak Dominika
  23. Orłowska Laura
  24. Orzech Wiktor Arkadiusz
  25. Petryszak Jan
  26. Rączka Tomasz
  27. Romancha Mykyta
  28. Sajdyk Lena
  29. Sala Piotr
  30. Siwiec Bartosz
  31. Sobolewska Hanna
  32. Surdy Oliwer
  33. Targosz Artur
  34. Warchoł Aleksander
  35. Wójcik Michał Grzegorz
  36. Żyngiel Jan Antoni

Kandydaci niezakwalifikowani ze względu na rok urodzenia- 2018:

  1. Kuś Matylda
  2. Nowak Adrianna