Uwaga! drodzy absolwenci, wychowankowie, pracownicy

UWAGA, UWAGA ,UWAGA!
DRODZY ABSOLWENCI, WYCHOWANKOWIE, PRACOWNICY

PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 14 W SZCZECINIE

W dniu 24 maja 2019 będziemy świętować  z okazji nadania imienia dla Przedszkola Publicznego nr 14 w Szczecinie  oraz otwarcia nowego kompleksu sportowego „Gryfuś” i placu zabaw. Żeby uświetnić Waszą obecność w naszych zacnych murach, bardzo proszę o podzielenie się z nami wspomnieniami z pobytu  w przedszkolu.

Czy jest coś, co utkwiło Wam w pamięci, na widok czego dotąd się uśmiechacie? Czy chcecie podzielić się swoimi wspomnieniami, przemyśleniami, wydarzeniami oaz  fotkami??? Może pamiętacie jakieś wygłupy, żarty, przygody, imprezy przedszkolne? A może utkwili Wam w pamięci pracownicy, woźne czy nauczyciele, którego chcialibyście pozdrowić? Ponieważ czas nas nagli bardzo prosimy o przesyłanie swoich skojarzeń do koordynatora p. Bożeny, lub bezpośrednio na adres  placówki. Jesteście naszą historią i pomóżcie nam ją odświeżyć! Bardzo liczymy na Waszą pomoc. Przypominam termin ostateczny: koniec  kwietnia 2019 roku.

Czekamy na Wasze wspomnienia, śmiechoty i foty,  będziemy na Was  czekać od 13.05 do 17.05.2019!

Do zobaczenia w Przedszkolu!

Bożena Borkowska