Kangurki
Grupa Kangurki
mgr Grażyna Chanaa
mgr Kamila Łozińska
Grupa Kangurki - Opis w przygotowaniu.
Teatrzyk

Powiatowy przegląd małych form teatralnych

Kangurki – UDZIAŁ W XI POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

Z okazji światowego dnia bez papierosa, grupa „Kangurki” na zaproszenie Przedszkola Publicznego nr 67 w Szczecinie, wzięła udział w XI Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych. Temat przewodnim spotkania było hasło: ” Mamo, Tato nie pal”.

wyjscie-do-dps

„Odkrywcy” i „Kangurki” odwiedziły Seniorów z Dziennego Domu Pomocy Społecznej

14.11.2019r. to osobliwy dzień, dzień w którym swoje Święto mają zacni Seniorzy. Aby umilić im ten dzień, dzieci z grup: „Odkrywcy” i „Kangurki” odwiedziły Seniorów z Dziennego Domu Pomocy Społecznej  z przygotowanym programem artystycznym. W nim znalazły się nie tylko wiersze, ale również życzenia:

akcja-dobroczynna

Akcja dobroczynna

12 listopada 2019r

Od kilku lat nasze przedszkole współpracuje z Dziennym Domem Pomocy Społecznej w Szczecinie przy ulicy Krasińskiego.

Nasze dzieci kilka razy w roku odwiedzają podopiecznych z okazji różnych świąt, takich jak Dzień Seniora, Boże narodzenie, Wielkanoc. Zapraszamy również seniorów do naszej placówki.

Wycieczka do Media Markt

Odkrywcy i Kangurki były w Media Markt i uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych

Dzieci z grupy „ODKRYWCY” i „KANGURKI” były w Media Markt i uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych pod hasłem:
„INFORMATYKA BLIŻEJ NAS – MY BLIŻEJ INFORMATYKI”

Zdjęcia w zakładce Galeria.

news-p

Wizyta w komisariacie

Na zaproszenie Komendanta p.Marcina Dzido dnia 09.10.2019r. odwiedziliśmy Komisariat Policji Szczecin Nad Odrą. Mieliśmy okazję obejrzeć pokój oficera dyżurnego, gdzie jeden z przedszkolaków wcielił się w jego rolę. Pokazano nam miejsca, w których odbywa się codzienna praca policjantów.

wycieczka-do-komisariatu

Wycieczka do Komisariatu Policji

09.10.19 o godz. 9.30

Dnia 9.10.19r. (tj. środa) o godz. 9.30 grupa „Kangurki” jedzie autokarem na wycieczkę do Komisariatu Policji Szczecin- Nad Odrą.