Odkrywcy
Grupa Odkrywcy
mgr Elżbieta Skiecin
mgr Elżbieta Głodek
Grupa Odkrywcy - Opis w przygotowaniu.
wyjscie-do-dps

„Odkrywcy” i „Kangurki” odwiedziły Seniorów z Dziennego Domu Pomocy Społecznej

14.11.2019r. to osobliwy dzień, dzień w którym swoje Święto mają zacni Seniorzy. Aby umilić im ten dzień, dzieci z grup: „Odkrywcy” i „Kangurki” odwiedziły Seniorów z Dziennego Domu Pomocy Społecznej  z przygotowanym programem artystycznym. W nim znalazły się nie tylko wiersze, ale również życzenia:

akcja-dobroczynna

Akcja dobroczynna

12 listopada 2019r

Od kilku lat nasze przedszkole współpracuje z Dziennym Domem Pomocy Społecznej w Szczecinie przy ulicy Krasińskiego.

Nasze dzieci kilka razy w roku odwiedzają podopiecznych z okazji różnych świąt, takich jak Dzień Seniora, Boże narodzenie, Wielkanoc. Zapraszamy również seniorów do naszej placówki.

Wycieczka do Media Markt

Odkrywcy i Kangurki były w Media Markt i uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych

Dzieci z grupy „ODKRYWCY” i „KANGURKI” były w Media Markt i uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych pod hasłem:
„INFORMATYKA BLIŻEJ NAS – MY BLIŻEJ INFORMATYKI”

Zdjęcia w zakładce Galeria.