NABÓR DO PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Uczestniczące grupy:

NABÓR DO PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2020/2021-

WAŻNE INFORMACJE

Więcej...

Dzień Babci i Dziadka w grupie „SMERFÓW”

Uczestniczące grupy:

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE „SMERFÓW”

Babcie i Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

Dnia 23 stycznia dzieci z grupy „Smerfów” gościły w przedszkolu swoich najukochańszych Dziadków.

W podziękowaniu za ich cierpliwość, czas, opiekę oraz ogrom bezinteresownej miłości, dzieci  przedstawiły swoim kochanym gościom program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje zdolności wokalne, recytatorskie i taneczne.
Złożyły Babciom i Dziadkom życzenia, wręczając przygotowane prezenty.

Uroczystość zakończono wspólnymi fotografiami oraz słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez Rodziców.
Był to niezwykły dzień, pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

Więcej...

Dzień Babci i Dziadka w gr. „KANGURKI”

Uczestniczące grupy:

Kocham moja babcię najbardziej na świecie. Drugiej takiej babci nigdzie nie znajdziecie”- tak dzieci w gr. „Kangurki” witały swoich przybyłych gości na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były wiersze, piosenki, życzenia i prezenty własnoręcznie wykonane. Później dzieci zaprosiły babcię i dziadka na słodki poczęstunek.

Więcej...
dbid

Dzień Babci i Dziadka

Uczestniczące grupy:

Dnia 23 stycznia grupa Krasnoludków zaprosiła swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Najmłodsi milusińscy przygotowali program artystyczny wraz z prezentami, po to by wyrazić swoją czystą miłość do nich. Radości śpiewania, uśmiechów i tańca piękna moc rozczuliła wszystkich zaproszonych gości. Kochamy nasze babcie i dziadków!

Więcej...

Między-przedszkolny Przegląd Jasełek

Uczestniczące grupy:
Dnia 30.01.2020

Dnia 30.01.2020r. (czwartek) grupa „Kangurki” wychodzi do PP nr 5 na Między-przedszkolny Przegląd Jasełek. Prosimy Rodziców o przyprowadzenie dzieci do przedszkola do godz. 8.00 i przygotowanie strojów.

Wychowawcy gr. „Kangurki”

Więcej...
hymn-tulinkowa

Konkurs na hymn Tulinkowa

Uczestniczące grupy:

W naszej placówce odbył się konkurs pt.: „Hymn Tulinkowa”. Rodzice wraz z dziećmi zaprezentowali swoje twórcze zdolności na najwyższym poziomie, komponując zarówno własne słowa, jak i melodię uroczystej pieśni, która wyśpiewywana ustami przedszkolaków będzie godnie reprezentowała placówkę – ich drugi dom. Nagrodę w postaci fotelika ufundował Pan Paweł Orepuk –  właściciel Firmy Osiem Gwiazdek, specjalizującej się w sprzedaży profesjonalnych fotelików samochodowych dla dzieci. Nagrodę wygrała Rodzina Pajestków: Wojciech wraz z Rodzicami 🎉🎊🎶 Gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych konkursach 🙂 Dziękujemy również za zaangażowanie i serce Panu Pawłowi ⚘ Wspólnie tworzymy dzieciom piękne wspomnienia 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👧

Więcej...
bal-karnawalowy-2020

Bal Karnawałowy

Uczestniczące grupy:

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze  14. stycznia bawiły się nasze przedszkolaki  podczas balu karnawałowego. Dzieci z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez wodzireja. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Następny bal już za rok!!!

 

Więcej...

MONITORING

Klauzula informacyjna dla osób znajdujących się w zasięgu monitoringu

 

Więcej...
spotkanie-ze-straza-miejska

Spotkanie ze Strażą Miejską

Uczestniczące grupy:
Dnia 10 stycznia br najmłodszą grupę Krasnoludków odwiedziły Panie ze Straży Miejskiej, kontynuując cykl spotkań „Bezpieczny przedszkolak”. Tym razem dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści o tym, komu możemy ufać, a komu nie i jak zachowywać się w różnych sytuacjach zagrożenia.
Więcej...
filharmonia

Wyjazd autokarowy do Filharmonii Szczecińskiej

Uczestniczące grupy: ,
Dla dzieci z grup : „Kangurki ” i „Odkrywcy” zorganizowany został wyjazd autokarowy do Filharmonii Szczecińskiej na koncert pt. „Donata taktuje – Na Raz”.
Udział w koncercie był okazją do bezpośredniego kontaktu dzieci z muzyką oraz dał możliwość  zapoznania się z ciekawymi instrumentami perkusyjnymi takimi jak: ksylofon, marimba, klawesyn, perkusja, janczary, werble itp.
Po koncercie przedszkolaki zwiedziły filharmonię.
Więcej...
wigilia

Spotkanie Wigilijne w Kangurkach

Uczestniczące grupy:

Boże Narodzenie to czas zadumy i refleksji. Z tej okazji Kangurki zaprosiły Rodziców na wigilijne spotkanie. W pięknej bożonarodzeniowej scenerii przedszkolaki przedstawiły program artystyczny pt. „Wigilia w lesie”. Dzieci wprowadziły wszystkich w magiczną atmosferę śpiewając piosenki i kolędy.

Więcej...

Przedstawienie teatralne pt. „Shrek”

Uczestniczące grupy:
16.01.2020r o godz. 9.30

Dnia 16.01.2020r. (czwartek) o godz. 9.30 wszystkie grupy naszego przedszkola jadą autokarami do Centrum GALAXY na przedstawienie teatralne  pt. „Shrek” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji  z Wrocławia.

Więcej...
jaselka

Jasełka w Grupie Krasnoludów

Uczestniczące grupy:
Dnia 19 grudnia 2019r. odbyła się pierwsza uroczystość jasełkowa najmłodszych dzieci z grupy Krasnoludów. Milusińscy w pięknych strojach aniołków, pastuszków, gwiazdeczek, św. Maryi i św Józefa zaprezentowali rodzicom wiersze, zaśpiewali pastorałki i kolędy oraz wspólnie na końcu uczciliśmy Boże Narodzenie wyśmienitym poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. Radości i wspólnym uściskom nie było końca w ten wyjątkowy czas.
Więcej...
polskie-wody

Zajęcia edukacyjne – Polskie Wody

Uczestniczące grupy: ,

Organizacja Wody Polskie zaprosiły dzieci z grup: Krasnoludki i Gumisie na zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci poznały różne ciekawostki na temat magicznej substancji jaką jest woda. Dzieci dowiedziały się o jej obiegu w przyrodzie oraz w jakich postaciach możemy ją spotkać w naszym środowisku. Rozwijanie świadomości ekologicznej najmłodszych spotkało się z ogromnym zainteresowaniem.

Więcej...
mikolaj-krasnoludki

Mikołaj w Grupie Krasnoludków

Uczestniczące grupy:
Grupa Krasnoludków świętowała odwiedziny Świętego Mikołaja. Najmłodsi przywitali Gościa piosenką i tańcem. Elfy z kolei pomagały Mikołajowi obdarować prezentami grzeczne dzieci, czyli całą grupę. 😉🥰 Radości nie było końca 🥰
Więcej...
kiermasz

Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy

Uczestniczące grupy:

Z okazji Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy świąteczny kiermasz. Na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się piękne, własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki, stroiki, aniołki, bombki itp.  i domowe wypieki: makowce, pierniczki i serniki.  Fundusze zebrane podczas kiermaszu zostaną wykorzystane na potrzeby przedszkola oraz rozwijanie indywidualnych zdolności i zainteresowań dzieci.
Wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania świątecznego kiermaszu serdecznie dziękujemy.

Więcej...

Wigilia w Smerfach

Uczestniczące grupy:

18 grudnia w grupie „Smerfów” odbyło się spotkanie świąteczne z rodzicami.

Już z początkiem grudnia  widoczne były świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania.  Oprócz świątecznych porządków, dekoracji sali  i wykonywania świątecznych ozdób, nasze dzieci uczyły się wierszy, piosenek i kolęd bożonarodzeniowych.

Punktem kulminacyjnym przedświątecznej atmosfery było świąteczne spotkanie z rodzicami. Dzieci zaprezentowały przygotowany na tę okazję program słowno-muzyczny, po czym wspólnie z rodzicami zaśpiewały znaną kolędę –  „Przybieżeli do Betlejem pasterze”.

Słodki poczęstunek był okazją do rozmów, kolędowania i trwania w świątecznym nastroju.

Więcej...
Zimowa opowieść choinkowa

Zimowa opowieść choinkowa

Uczestniczące grupy:

W dniu 19.12.2019r.nasze przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu z aktorami teatru „GWITAJCIE”, którzy zaprezentowali przedstawienie pt. „Zimowa opowieść choinkowa”.

Więcej...
podziekowanie

Podziękowanie

Uczestniczące grupy:

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to,
kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

 

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i wzięli udział w  zbiórce darów dla ZACHODNIOPOMORSKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI oraz  DOMU SAMOTNYCH MATEK Z DZIEĆMI MONAR-MARKOT W POLICACH .

Jesteśmy  bardzo  dumni, że  i  tym  razem nasza wspaniała Przedszkolna Społeczność  nie  była  obojętna  na  potrzeby  innych  i  z  tak  wielkim zaangażowaniem  przyłączyła  się do tej szlachetnej akcji.

Zebrane produkty: żywność o długim okresie ważności, artykuły higieniczno-sanitarne,  środki pielęgnacyjne dla dzieci, słodycze są odpowiedzią Państwa    na potrzeby podopiecznych ww. placówek.

Serdecznie dziękujemy.

Koordynatorki akcji: Elżbieta Skiecin, Marzena Grudzińska

Więcej...
bal-kar

Bal karnawałowy

Uczestniczące grupy:

Dnia 14.01.2020r. (wtorek) w naszym przedszkolu odbędzie się

BAL KARNAWAŁOWY

To doskonała okazja do wcielenia się przez dzieci w ulubione postacie, dlatego też prosimy Rodziców o przygotowanie kostiumów dla swoich pociech.

Więcej...