hymn-tulinkowa

Konkurs na hymn Tulinkowa

W naszej placówce odbył się konkurs pt.: „Hymn Tulinkowa”. Rodzice wraz z dziećmi zaprezentowali swoje twórcze zdolności na najwyższym poziomie, komponując zarówno własne słowa, jak i melodię uroczystej pieśni, która wyśpiewywana ustami przedszkolaków będzie godnie reprezentowała placówkę – ich drugi dom. Nagrodę w postaci fotelika ufundował Pan Paweł Orepuk –  właściciel Firmy Osiem Gwiazdek, specjalizującej się w sprzedaży profesjonalnych fotelików samochodowych dla dzieci. Nagrodę wygrała Rodzina Pajestków: Wojciech wraz z Rodzicami ??? Gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych konkursach ? Dziękujemy również za zaangażowanie i serce Panu Pawłowi ⚘ Wspólnie tworzymy dzieciom piękne wspomnienia ?‍?‍?‍??‍?‍?‍??‍?‍?‍?