Motylki z wizytą w Szkole Podstawowej nr 42

Dnia 3 marca 2017 roku dzieci z grupy Motylki i kilkoro dzieci z grupy Stonogi odwiedziło Szkołę Podstawową nr 42 w Szczecinie. Na samym początku dzieci zostały bardzo serdecznie przywitane przez Panią dyrektor, oprowadzone, zapoznane z budynkiem i podstawowymi zasadami funkcjonowania szkoły. Dzieci uczestniczyły w zajęciach otwartych przygotowanych specjalnie dla nich przez wychowawczynie i starsze sześcioletnie koleżanki i kolegów z oddziału przedszkolnego. Z ogromnym zainteresowaniem słuchały Pani dyrektor, a następnie z zaangażowaniem brały udział w zajęciach otwartych przygotowanych przez wychowawczynie grupy sześciolatków. Szkoła jako nowe miejsce, nieznane wcześniej przedszkolakom wywarło na nich ogromne wrażenie. Wizyta w szkole przebiegła w przyjemnej atmosferze, a dzieci wracały do przedszkola zadowolone i wypełnione uśmiechami, przy okazji korzystając z pięknej słonecznej pogody.
Zdjęcia w zakładce GALERIA.